Blog > Komentarze do wpisu

konkurs

Dobra, więc po pierwsze thx za ponad 2000 wejść, po drugie blog ma już prawie rok. Z tej okazji ogłaszam konkurs. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Czemu lubisz Narnię? lub Co w Narnii podoba ci się najbardziej?
Nagrody:
Za 1 miejsce: codzienne odwiedzanie twojego bloga (nie ważne o czym jest) przez miesiąc, pod każdym postem (zamieszczonym w ciągu miesiąca) pozytywny komentarz + dyplom wysłany na e-mail.
Za 2 miejsce: codzienne odwiedzanie twojego bloga (nie ważne o czym jest) przez 2 tygodnie, pod każdym postem (zamieszczonym w ciągu dwóch tygodni)  pozytywny komentarz + dyplom wysłany na e- mail.
Za 3 miejsce: codzienne odwiedzanie bloga przez tydzień (nie ważne o czym jest blog), pod każdym postem (zamieszczonym w ciągu tygodnia) pozytywny komentarz + dyplom wysyłany na e- mail.
Zasady:
1. Odpowiedzi na pytania wysyłajcie do 11.01.13 do godziny 20. 30
2. Odpowiedzi muszą być wysłane na e- mail narniafaninumer1@gmail.com
3. Pod odpowiedzią podajcie swój wymyślony pseudonim np. lucy25, lady100 itp.


Wyniki konkursu 12.01.13
Pozdrowienia w nowym, narnijskim roku
       Daga 520 
Tylko pamiętajcie żeby przesyłając odpowiedzi poniżej zamieścić link do swojego bloga 
 

piątek, 04 stycznia 2013, daga520

Polecane wpisy

  • Kim naprawdę jest Skandar?

    Wszyscy znamy Edmunda Pevensie i grającego go Skandara Keynes. Tylko, że nie do końca. Więc jak się okazało anglicy o WIELE lepiej znają Skandara, bo... ... On

  • kontynuacja poprzedniego wpisu

    twórcy opowieści z Narnii organizowali specjalną akcję, której reprezentantką była Georgie. Tutaj macie filmik: Wszyscy władcy Narnii włączyli się w tą akcję.

  • Pomoc dzieciom

    Dawni bohaterowie Narnii, starają się by nasz świat też cieszył się złotym wiekiem. Ich aktywne działania pomagają głównie dzieciom. Oto kilka wypowiedzi i film