poniedziałek, 30 stycznia 2012

jeszcze parę fotek z koronacji + trochę z koronacji Kaspiana:

 

na minucie 7 macie koronację 

No cóż można powiedzieć: KTO RAZ ZOSTAŁ WŁADCĄ NARNII NA ZAWSZE NIM POZOSTANIE.

NIECHAJ WASZA MĄDROŚĆ BĘDZIE Z NAMI DOPÓKI GWIAZDY ŚWIECĄ NA NIEBIE.

NIECH ŻYJE KRÓLOWA ŁUCJA DZIELNA!!!

NIECH ŻYJE KRÓL EDMUND SPRAWIEDLIWY!!!

NIECH ŻYJE KRÓLOWA ZUZANNA ŁAGODNA!!!

NIECH ŻYJE KRÓL PIOTR WSPANIAŁY!!!

a teraz zgodnie z obietnicą trochę o koronacji Kaspiana:

KRÓL KASPIAN X ŻEGLARZ

 na koronacji Kaspiana było rodzeństwo Pevensie:

I tu jeszcze macie filmik z koronacją Kaspiana:

No to do następnego wpisu bey!!!

20:32, daga520
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 stycznia 2012

Kilka zdjęć z koronacji + przydomki:

PIOTR WSPANIAŁY ( WIELKI )

  Inne tyuły:  POGROMCA WILKA

                                            RYCERZ NAJSZLACHETNIEJSZEGO                                                   ORDERU LWA

                                            PAN NA KER-PARAVEL

                                            CESARZ SAMOTNYCH WYSP

                                            NAJWYŻSZY KRÓL NARNII

ZUZANNA ŁAGODNA

  

   

 

Inne tytuły:             ZUZANNA OD ROGU 

                              KRÓLOWA NARNII

EDMUND SPRAWIEDLIWY

Inne tytuły:                    RYCERZ SZLACHETNEGO ORDERU STOŁU

                                     HRABIA ZACHODNIEJ MARCHII

                                     KSIĄŻĘ LATARNIANEGO PUSTKOWIA 

                                     KRÓL NARNII

ŁUCJA DZIELNA ( MĘŻNA, WALECZNA )

 

Inne tytuły:               KRÓLOWA NARNII

22:26, daga520
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 stycznia 2012

O Narnii mówią nam nie tylko książki i filmy, ale również gry. Jest to trochę tak jakby samemu było się w Narnii. Trzecia część gry jest dostępna tylko na komórkę (dotykową). Na szczęście dwie pierwsze części gry nadal są sprzedawane w wersji na: PC, PS2, PS3, WII, XBOX360 oraz PSP. Grafika jest świetna, aby to udowodnić kilka zdjęć (pierwsza i druga część):

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 TUTAJ WSADZDZAM MINIATURKĘ ZDJĘCIA POWYŻEJ, BO SIĘ ROZMAZAŁO.

16:28, daga520
Link Dodaj komentarz »
sobota, 14 stycznia 2012

Spotkałam wiele takich osób, które sądzą, że tak. Może to prawda w końcu Aslan potrafił się przekształcać w inne zwierzęta ( na końcu Wędrowca w owieczkę) więc może i w ludzi. Ja natomiast sądzę, że profesor i Aslan to zupełnie inne osoby. Szósta część opowiada o profesorze w czasach jego dzieciństwa, wtedy spotkał Aslana i był tak samo zdziwiony jak jego koleżanka Pola (zwierzęta umieją mówić :-o). W ,,ostatniej bitwie'' profesor umiera, a Aslan dalej krąży po krainach które stworzył. No cóż C.S.Lewis nieżyje od 1963 więc raczej nam nie powie która wersja jest prawdziwa.

 To C.S.Lewis (jak ktoś nie wie)


11:34, daga520
Link Dodaj komentarz »
piątek, 13 stycznia 2012

   Na razie nie wiadomo czy to prawda, ale z tego co wiem SC ma być przed SK w 2013, a SK w 2014. To nie jest jeszcze pewne, ale mimo wszystko mam nadzieję, że jakaś część narnii wyjdzie i że to nie jakaś plotka. Narnia to w końcu Narnia i wszystkie części są świetne.

15:27, daga520
Link Dodaj komentarz »

Słuchajcie, nie chcę się wam rozpisywać więc przeczytajcie sami na stronie operationnarnia.com w każdym razie składam serdeczne gratulacje ,,christian academy'' , której udało się pomóc największej ilości dzieci. Akcję zorganizowali twórcy narnii.


15:15, daga520
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 stycznia 2012

Ponieważ komentarze można zostawiać tylko jeśli się jest zalogowanym. Piszcie prośby o zamieszczenie czegoś lub komentujcie wysyłając je na mail 

 narniafaninumer1@gmail.com

Druga prośba jest od Georgie. możecie jej pomóc wchodząc na jej stronę OperationNarnia.com tam w swoim wideo wszystko wam wyjaśni (tak jak mi) :-)

18:22, daga520
Link Dodaj komentarz »

  

 Jej, urośli XD

    

  

  

  

  

   

   

   

    

   

  

  

  

  17:50, daga520
Link Dodaj komentarz »

Książę Kaspian jest najbardziej lubianym filmem z sagi. Jako jedyny też leciał na disney channel. Oto dowód i przy okazji ciekawe intro:17:24, daga520
Link Dodaj komentarz »
środa, 11 stycznia 2012

Georgie Henley...

  

... Została urodzona w Iikley 9 lipca 1995. Na drugie imię ma Laura. Często grała w teatrze. Pierwszą postać, którą grała w filmie była Łucja Pevensie. Gdy skończono kręcić pierwszą część (2005, miała 10 lat) wcieliła się w rolę młodej Jane Eyre. Ponownie zagrała Łucję w 2008 (Książę Kaspian) miała 13 lat, wtedy też zaczęła krążyć plotka, że chodzi z Williamem Moseley'em:

Może to były tylko wygłupy, albo naprawdę, tego nie wiem. Wiem za to, że świetnie gra XD. W 2010 (15 lat) po raz trzeci wcieliła się w Łucję. Jej ulubiona część z sagi ,,the chronicles of narnia'' to 3 część podróż wędrowca do świtu:

Anna Popplewell...

  

...Urodziła się w 1988, 16 grudnia w Londynie. Występowała w wielu filmach, ale sławę przyniosła jej Zuzanna Pevensie, która w pierwszej (17 lat) i drugiej (20 lat) części odgrywała główną rolę w trzeciej części była postacią drugoplanową (22 lata). Teraz 23 letnia Anna szykuje się do roli w  filmach pt.: Brave new World i Payback Season. Wiele osób sądzi, że Anna chodzi z Benem, ale wiem, że to nie prawda:

 

Skandar keynes...

  

... Urodzony w 1991, 9 maja w Londynie. Podobnie jak jego starsza koleżanka, Anna grał w wielu filmach np.: Ferarri. Na Filmwebie długo trwała kłótnia czy Skandar jest Ateistą czy Katolikiem. W końcu wyszło na to, że Ateistą. W Narnii wystąpił jako Edmund Pevensie, w pierwszej części miał 14 lat w drugiej 17, a w trzeciej 19 lat. Teraz ma 20 i nie słyszę by szykował się do jakiejś roli. Kilka fotek:

William Moseley...

  

... Urodzony 19 września lub według drugiej wersji 27 kwietnia, pewne jest tylko, że w 1987 w Sheepscombe. Tak samo jak Anna w pierwszych dwóch częściach grał główną rolę (Piotra Pevensie), a w trzeciej rolę drugoplanową. Tak jak daty urodzenia drugiego imienia też są dwie wersje pierwsza mówi, że na drugie imię ma Thomas, a druga, że Peter. Kiedy skończył grać w Narnii zagrał w ,,Don Cheadle Is Capitan Planet'' i ,,Great Education, A''. W pierwszej części miał 18 lat w drugiej 21, a w trzeciej 23. Ciekawostka: Postanowił zapuścić włosy, ale według mnie nie wygląda to zafajnie lepiej było w krótkich:

Ben Barnes...

 

... Urodzony w 1981 20 sierpnia w Londynie. Przed OzN grał w wielu popularnych filmach, serialach np.: Gwiezdny pył, Wojna Domowa. Jego ojciec był psychiatrą, a matka sekretarką. Na drugie imię ma Thomas. W drugiej części miał 27 lat, a w trzeciej 29.

 

Will Poulter...

  

... Przed OzN grał tylko w jednym filmie. Grając w Wędrowcu do świtu miał 17 lat. W 2011 roku zagrał w filmie Wild Bill. Urodzony 1993, 28 sierpnia. 
21:45, daga520
Link Dodaj komentarz »
Zakładki:
Http://zapytaj.onet.pl/Category/007,010/2,18038721,Jak_bardzo_podoba_wam_sie_moj_blog.html